• LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LUB TATUAŻU 

Niechciane tatuaże oraz makijaż permanentny można z powodzeniem usunąć laserowo. Błędy młodości usuwamy lub rozjaśniany W Beauty Center wykonujemy te zabiegi na nowoczesnym laserze o dużej mocy, który wykorzystuje specjalną głowicę typu Q-Switch.

Emitując ultrakrótki impuls do skóry właściwej, laser rozbija barwnik na bardzo małe elementy, które następnie zostają zneutralizowane i w naturalny sposób usunięte przez organizm. Rewolucyjna technologia Q-Switch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji.

Dzięki zabiegowi można: Usunąć makijaż permanentny brwi.

Usunąć tatuaż rozjaśnić makijaż permanentny lub tatuaż w celu wykonania kolejnego (tzw. covera)

Zabieg trwa od 10 do 40 minut, w zależności od powierzchni poddawanej działaniu lasera.

Dla zwiększenia komfortu pacjentów, przed zabiegiem może być stosowane znieczulenie miejscowe lub chłodzenie obszaru zabiegowego

Podczas sesji do zabarwionej skóry przykładana jest głowica lasera, która uderza odpowiednią wiązką, powodując rozbicie pigmentu na drobniejsze elementy.

Dla uzyskania zadowalającego efektu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu w ok.6-7 tygodniowy odstępach, przy czym ilość zabiegów określana jest na miejscu, uwzględniając rodzaj zastosowanego barwnika, głębokość pigmentacji i formę jego wykonania.

Z reguły makijaż permanentny brwi jest łatwiejszy do usunięcia niż tatuaż.

Ważne są również oczekiwania co do spodziewanych efektów.

Jeśli pacjent planuje wykonanie kolejnego tatuażu lub makijażu permanentnego w tym samym miejscu (tzw. covera) to wystarczy tylko rozjaśnić skórę, wykonując mniejszą ilośc zabiegów.

Skuteczność zabiegów laserowych usuwania pigmentu jest na poziomie od 90%-100%. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może pojawić się delikatny obrzęk,w kolejnym dniu opuchlizna ,w zależnosci od obszaru .

Na obszar zabiegowy nakładany jest opatrunek.

Po kilku dniach może pojawić się naturalna reakcja organizmu w postaci strupków.

Zalecane jest utrzymanie wyskoej higieny w miejscu zabiegowym, w tym noszenie opatrunku, nie korzystanie z basenu, sauny, czy opalania.

Laserowe usuwanie tatuaży jest zabiegiem, do którego niezbędny jest sprzęt wysokiej klasy oraz personel doświadczony w procedurach laserowych.

Oba te warunki są spełnione w Brauty Center Med .

Zanim zdecydujesz się na inną tzw. okazyjną ofertę zastanów sie dwa razy, gdyż użycie tanich laserów o niskiej mocy może sprawić, że będzie trzeba powtarzać zabieg więcje razy, a w najgorszym przypadku taki zabieg może pozostawić  blizny.

Osiągnięcie końcowego efektu zależne jest od: koloru lub ilości kolorów tatuażu (im mniej tym szybszy efekt) wielkości tatuażu (im mniejszy tym szybszy efekt) sposobu pigmentacji (gęstości barwnika, głębokości pigmentacji)

Konsultacja i wycena – BEZPŁATNIE Usunięcie makijażu permanentnego brwi – CENA;od  150 zł  /zabieg

Usunięcie tatuażu do 4cmx4cm – CENA: 200 zł /zabieg Usunięcie tatuaży o większej powierzchni – CENA: INDYWIDUALNA

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Infekcje i stany zapalne skóry
 • Świeże blizny
 • Aktywna łuszczyca
 • Liszaje Bielactwo
 • Aktywne nowotwory
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Zaburzenia układu immunologicznego
 • Aktywna cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło-uczulającymi
 • Stosowanie niektórych antybiotyków i sterydów
 • Mocna opalenizna

Rezerwacja terminu:

https://www.moment.pl/beauty-center-jastrzebie-zdroj

O NAS

To miejsce ludzi z pasją, którzy sumiennie i profesjonalnie wykonują swoja pracę. Nieprzerwanie podwyższamy jakość świadczonych usług, posiadamy w danym obszarze wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

WIĘCEJ

MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu lub dowolnej usługi oferowanej przez Beauty Center.

Wykonanie: ArtDay

BeautyCenter BeautyCenter