USUWANIE NACZYNEK

Pojedyncze „nitki”, pojawiające się najczęściej na twarzy lub ciele tworzą z czasem czerwoną sieć naczyń, stanowiąc tym samym źródło dyskomfortu i kompleksów.

Skłonność do pękania naczynek jest zwykle uwarunkowana genetycznie. Problem ten jest także często wynikiem nadciśnienia tętniczego, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, czy też nadmiernie wrażliwej skóry.

Osobom dotkniętym tym problemem, naprzeciw wychodzi współczesna medycyna estetyczna, która skutecznie, bezpiecznie i szybko pozwoli zwalczyć źródło kompleksów. Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych jest zabiegiem bezinwazyjnym, a podczas zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort.

W przypadku małych „pajączków” wystarczy już jedna do dwóch wizyt w salonie, zaś do usunięcia większych naczyń zaleca się kilka wizyt.

Cena zabiegu od 50 zł w zalezności od wielkości obszaru.

Rezerwacja terminu 

https://www.moment.pl/beauty-center-jastrzebie-zdroj

O NAS

To miejsce ludzi z pasją, którzy sumiennie i profesjonalnie wykonują swoja pracę. Nieprzerwanie podwyższamy jakość świadczonych usług, posiadamy w danym obszarze wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

WIĘCEJ

MediRaty to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie Twojego zabiegu lub dowolnej usługi oferowanej przez Beauty Center.

Wykonanie: ArtDay

BeautyCenter BeautyCenter